GKS Maraton Waleńczów - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Wyniki

Ostatnia kolejka 9
Oksza Łobodno 7:1 Maraton Waleńczów
Junior Szarlejka 2:5 Płomień Czarny Las
Grom Cykarzew 0:6 Znicz Kłobuck
Naprzód Ostrowy 2:0 Orlik Blachownia
Błękitni Libidza 5:2 Alkas Aleksandria
Grom Miedźno 0:2 Sokół Wręczyca
Liswarta Krzepice 5:0 Liswarta Popów

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 10
Maraton Waleńczów - Liswarta Popów
Sokół Wręczyca - Liswarta Krzepice
Znicz Kłobuck - Grom Miedźno
Orlik Blachownia - Błękitni Libidza
Alkas Aleksandria - Grom Cykarzew
Płomień Czarny Las - Naprzód Ostrowy
Oksza Łobodno - Junior Szarlejka

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 93, wczoraj: 125
ogółem: 706 677

statystyki szczegółowe

Buttony

Terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
10  2017-10-21 Oksza Łobodno Junior Szarlejka 15:00
10  2017-10-21 Płomień Czarny Las Naprzód Ostrowy 15:00
10  2017-10-21 Alkas Aleksandria Grom Cykarzew 15:00
10  2017-10-21 Orlik Blachownia Błękitni Libidza 15:00
10  2017-10-21 Znicz Kłobuck Grom Miedźno 15:00
10  2017-10-21 Sokół Wręczyca Liswarta Krzepice 15:00
10  2017-10-21 Maraton Waleńczów Liswarta Popów 14:30
2017-10-14 Liswarta Krzepice 5:0 Liswarta Popów zobacz ›
2017-10-14 Grom Miedźno 0:2 Sokół Wręczyca zobacz ›
2017-10-14 Błękitni Libidza 5:2 Alkas Aleksandria zobacz ›
2017-10-14 Naprzód Ostrowy 2:0 Orlik Blachownia zobacz ›
2017-10-14 Grom Cykarzew 0:6 Znicz Kłobuck zobacz ›
2017-10-14 Junior Szarlejka 2:5 Płomień Czarny Las zobacz ›
2017-10-14 Oksza Łobodno 7:1 Maraton Waleńczów relacja ›
2017-10-07 Płomień Czarny Las 1:2 Oksza Łobodno zobacz ›
2017-10-07 Orlik Blachownia 3:1 Junior Szarlejka zobacz ›
2017-10-07 Alkas Aleksandria 0:4 Naprzód Ostrowy zobacz ›
2017-10-07 Znicz Kłobuck 8:0 Błękitni Libidza zobacz ›
2017-10-07 Sokół Wręczyca 5:0 Grom Cykarzew zobacz ›
2017-10-07 Liswarta Popów 3:1 Grom Miedźno zobacz ›
2017-10-07 Maraton Waleńczów 1:5 Liswarta Krzepice relacja ›
2017-09-30 Grom Miedźno 2:0 Liswarta Krzepice zobacz ›
2017-09-30 Grom Cykarzew 3:1 Liswarta Popów zobacz ›
2017-09-30 Błękitni Libidza 8:1 Sokół Wręczyca zobacz ›
2017-09-30 Naprzód Ostrowy 0:7 Znicz Kłobuck zobacz ›
2017-09-30 Junior Szarlejka 3:1 Alkas Aleksandria zobacz ›
2017-09-30 Oksza Łobodno 7:3 Orlik Blachownia zobacz ›
2017-09-30 Płomień Czarny Las 5:1 Maraton Waleńczów relacja ›
2017-09-23 Orlik Blachownia 1:0 Płomień Czarny Las zobacz ›
2017-09-23 Alkas Aleksandria 0:5 Oksza Łobodno zobacz ›
2017-09-23 Znicz Kłobuck 10:1 Junior Szarlejka zobacz ›
2017-09-23 Sokół Wręczyca Naprzód Ostrowy 16:30
2017-09-23 Liswarta Popów 1:1 Błękitni Libidza zobacz ›
2017-09-23 Liswarta Krzepice 8:1 Grom Cykarzew zobacz ›
2017-09-23 Maraton Waleńczów 0:4 Grom Miedźno relacja ›
2017-09-16 Grom Cykarzew 1:0 Grom Miedźno zobacz ›
2017-09-16 Błękitni Libidza 3:2 Liswarta Krzepice zobacz ›
2017-09-16 Naprzód Ostrowy 2:1 Liswarta Popów zobacz ›
2017-09-16 Junior Szarlejka 2:4 Sokół Wręczyca zobacz ›
2017-09-16 Oksza Łobodno 0:3 Znicz Kłobuck zobacz ›
2017-09-16 Płomień Czarny Las 4:0 Alkas Aleksandria zobacz ›
2017-09-16 Orlik Blachownia 6:0 Maraton Waleńczów relacja ›
2017-09-09 Alkas Aleksandria 1:3 Orlik Blachownia zobacz ›
2017-09-09 Znicz Kłobuck 4:2 Płomień Czarny Las zobacz ›
2017-09-09 Sokół Wręczyca 0:3 Oksza Łobodno zobacz ›
2017-09-09 Liswarta Popów 3:2 Junior Szarlejka zobacz ›
2017-09-09 Liswarta Krzepice 3:2 Naprzód Ostrowy zobacz ›
2017-09-09 Grom Miedźno 2:1 Błękitni Libidza zobacz ›
2017-09-09 Maraton Waleńczów 0:4 Grom Cykarzew relacja ›
2017-09-02 Oksza Łobodno 4:0 Liswarta Popów zobacz ›
2017-09-02 Junior Szarlejka 2:1 Liswarta Krzepice zobacz ›
2017-09-02 Naprzód Ostrowy 4:2 Grom Miedźno zobacz ›
2017-09-02 Płomień Czarny Las 0:3 Sokół Wręczyca zobacz ›
2017-09-02 Błękitni Libidza 4:1 Grom Cykarzew zobacz ›
2017-09-02 Orlik Blachownia 0:7 Znicz Kłobuck zobacz ›
2017-09-02 Alkas Aleksandria 3:1 Maraton Waleńczów relacja ›
2017-08-26 Znicz Kłobuck 11:0 Alkas Aleksandria zobacz ›
2017-08-26 Sokół Wręczyca 1:1 Orlik Blachownia zobacz ›
2017-08-26 Liswarta Popów 3:0 Płomień Czarny Las zobacz ›
2017-08-26 Liswarta Krzepice 4:0 Oksza Łobodno zobacz ›
2017-08-26 Grom Miedźno 3:4 Junior Szarlejka zobacz ›
2017-08-26 Grom Cykarzew 5:0 Naprzód Ostrowy zobacz ›
2017-08-26 Maraton Waleńczów 1:4 Błękitni Libidza relacja ›
2017-08-19 Naprzód Ostrowy 0:3 Błękitni Libidza zobacz ›
2017-08-19 Oksza Łobodno 7:0 Grom Miedźno zobacz ›
2017-08-19 Junior Szarlejka 0:1 Grom Cykarzew zobacz ›
2017-08-19 Orlik Blachownia 0:0 Liswarta Popów zobacz ›
2017-08-19 Płomień Czarny Las 1:3 Liswarta Krzepice zobacz ›
2017-08-19 Alkas Aleksandria 0:1 Sokół Wręczyca zobacz ›
2017-08-19 Znicz Kłobuck 8:0 Maraton Waleńczów relacja ›

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Kalendarium

24

10-2017

wtorek

25

10-2017

środa

26

10-2017

czwartek

27

10-2017

piątek

28

10-2017

sobota

29

10-2017

niedziela

30

10-2017

pon.

Ostatnie spotkanie

Oksza ŁobodnoMaraton Waleńczów
Oksza Łobodno 7:1 Maraton Waleńczów
2017-10-14, 15:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Statystyki drużyny

Losowa galeria

Maraton : Iskra
Ładowanie...

Najnowsza galeria

Bramki treningowe
Ładowanie...