GKS Maraton Waleńczów - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Wyniki

Ostatnia kolejka 18
Płomień Lgota Mała 1:3 Maraton Waleńczów
Ajaks Częstochowa 8:2 Biała Gwiazda Krasice
Metal Rzeki Wielkie 2:2 Warta II Mstów
Pogoń II Kamyk 3:2 Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
Polonia - Unia Widzów 3:3 Iskra Mokrzesz

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 19

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 34, wczoraj: 102
ogółem: 686 988

statystyki szczegółowe

Buttony

Tabela

Wszystkie spotkania

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
bz 17 42 14 0 3 59 - 25 +34
2.
herb
bz 18 39 12 3 3 41 - 32 +9
3.
bz 18 36 11 3 4 50 - 36 +14
4.
bz 18 25 6 7 5 34 - 27 +7
5.
bz 18 23 6 5 7 45 - 39 +6
6.
bz 17 21 6 3 8 46 - 39 +7
7.
bz 17 19 5 4 8 40 - 46 -6
8.
plus 17 14 3 5 9 34 - 54 -20
9.
minus 17 13 4 1 12 31 - 61 -30
10.
minus 17 12 3 3 11 29 - 50 -21

Spotkania u siebie

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
9 24 8 0 1 39 - 13 +26
2.
9 17 5 2 2 23 - 14 +9
3.
herb
9 17 5 2 2 19 - 20 -1
4.
9 16 5 1 3 22 - 12 +10
5.
8 14 4 2 2 24 - 18 +6
6.
9 13 4 1 4 29 - 19 +10
7.
8 12 3 3 2 21 - 22 -1
8.
9 11 3 2 4 24 - 24 0
9.
9 10 3 1 5 19 - 21 -2
10.
8 9 2 3 3 11 - 15 -4

Spotkania wyjazdowe

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
9 22 7 1 1 22 - 12 +10
2.
9 19 6 1 2 27 - 22 +5
3.
8 18 6 0 2 20 - 12 +8
4.
9 12 3 3 3 21 - 15 +6
5.
9 9 1 6 2 12 - 15 -3
6.
8 8 2 2 4 17 - 20 -3
7.
9 5 1 2 6 16 - 28 -12
8.
9 3 1 0 8 18 - 35 -17
9.
8 3 1 0 7 12 - 40 -28
10.
9 2 0 2 7 13 - 32 -19

Tabela - runda jesienna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. Dąbrowianka Dąbrowa ZielonaDąbrowianka Dąbrowa Zielona 9 24 8 0 1 29 - 12 +17
2. Maraton WaleńczówMaraton Waleńczów 9 22 7 1 1 20 - 14 +6
3. Polonia-Unia WidzówPolonia-Unia Widzów 9 15 4 3 2 25 - 16 +9
4. Ajaks CzęstochowaAjaks Częstochowa 9 14 4 2 3 20 - 23 -3
5. Warta II MstówWarta II Mstów 9 11 3 2 4 18 - 19 -1
6. Iskra MokrzeszIskra Mokrzesz 9 10 3 1 5 26 - 25 +1
7. Metal Rzeki WielkieMetal Rzeki Wielkie 9 9 2 3 4 14 - 14 0
8. Biała Gwiazda KrasiceBiała Gwiazda Krasice 9 9 3 0 6 20 - 29 -9
9. Pogoń II KamykPogoń II Kamyk 9 7 1 4 4 19 - 28 -9
10. Płomień Lgota MałaPłomień Lgota Mała 9 5 1 2 6 10 - 21 -11

Tabela - runda wiosenna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. Ajaks CzęstochowaAjaks Częstochowa 9 22 7 1 1 30 - 13 +17
2. Dąbrowianka Dąbrowa ZielonaDąbrowianka Dąbrowa Zielona 8 18 6 0 2 30 - 13 +17
3. Maraton WaleńczówMaraton Waleńczów 9 17 5 2 2 21 - 18 +3
4. Metal Rzeki WielkieMetal Rzeki Wielkie 9 16 4 4 1 20 - 13 +7
5. Iskra MokrzeszIskra Mokrzesz 8 11 3 2 3 20 - 14 +6
6. Polonia-Unia WidzówPolonia-Unia Widzów 9 8 2 2 5 20 - 23 -3
7. Warta II MstówWarta II Mstów 8 8 2 2 4 22 - 27 -5
8. Płomień Lgota MałaPłomień Lgota Mała 8 7 2 1 5 19 - 29 -10
9. Pogoń II KamykPogoń II Kamyk 8 7 2 1 5 15 - 26 -11
10. Biała Gwiazda KrasiceBiała Gwiazda Krasice 8 4 1 1 6 11 - 32 -21

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Kalendarium

27

06-2017

wtorek

28

06-2017

środa

29

06-2017

czwartek

30

06-2017

piątek

01

07-2017

sobota

02

07-2017

niedziela

03

07-2017

pon.

Ostatnie spotkanie

Płomień Lgota Mała 1:3 Maraton Waleńczów
2017-06-18, 17:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Statystyki drużyny

Najnowsza galeria

Prezentacja nowych koszulek
Ładowanie...