Buttony

Aktualności

WYSOKIE ZWYCIĘSTWO W OSTATNIM MECZU KONTROLNYM...

• autor: *AdministratoR*, 2016-08-21 11:52

W  wyjazdowym  meczu  sparingowym  Maraton  pokonał  Płomień  Borowe   7 : 2   ( 5 : 1 )

W słoneczną i upalną sobotę zawodnicy Maratonu udali się na sparing do Borowego. Był to ostatni sprawdzian przed meczami ligowymi. Mecz od pierwszych minut toczył się pod dyktando zespołu z Waleńczowa. Raz za razem tworzyli sobie sytuacje podbramkowe. Wszystko wyglądało dobrze do 30 min meczu , gdyż nic nie zapowiadało tak wielkiego zamieszania i kłótni... Po faulu w polu karnym Michała Chwalany przy wyniku  4:0 dla Maratonu i  chwilowych protestach zawodnika w kierunku  sędziego meczu ( trener drużyny Płomienia ) rozpętało się zamieszania i niepotrzebna wymiana zdań... Po kilku minutach wznowiono mecz. Zawodnik Płomienia wykorzystał rzut karny i po tych zdarzeniach w naszej drużynie przez kilka minut gra się posypała . Płomień w tym czasie stworzył kilka sytuacji lecz bramki nie zdobył . W końcówce pierwszej połowy gra Maratonu wróciła do normy znowu utrzymywali się przy piłce i wyglądało to jak z początku spotkania. W 43 min po faulu bramkarza  na Mateuszu Sośniaku sędzia podyktował  "jedenastkę" którą na bramkę zamienił Dawid Kazimierczak. Do przerwy 5 : 1

Druga połowa przebiegła spokojnie , doszło do kilku zmian w obu ekipach . Maraton zdobył jeszcze dwie bramki a zespół z Borowego jedną.Nasza drużyna mogła jeszcze zdobyć bramkę z drugiego rzutu karnego ,lecz swojej okazji na zdobycie czwartej bramki w spotkaniu nie wykorzystał Dawid Kazimierczak . Końcowy wynik  7 : 2 .