Buttony

Aktualności

ZWYCIĘSTWO W BÓLACH... !!!

• autor: *AdministratoR*, 2016-10-23 09:51

MARATON WALEŃCZÓW WYGRYWA W OSTATNIM MECZU RUNDY JESIENNEJ Z PŁOMIENIEM LGOTA MAŁA  4 : 2 ( 2:0 )

W sobotę 22 października Maraton podejmował ostatnią drużynę w tabeli...i rozluźnienie w szeregach zespołu  było widać.

Pierwsza połowa meczu ułożyła się dobrze bo już w 9 minucie meczu sędzia podyktował "jedenastkę" dla Maratonu , po jednej z akcji faulowany był Przemysław Zachwyc. Rzut karny na bramkę zamienił Marcin Kacprzak.

Po chwili zawodnicy z Waleńczowa przeprowadzili fantastyczną akcję z lewej strony gdzie Jacek Przygoda zagrał piłkę przed pole karne do P. Zachwyca a ten "piętką" wycofał na 19 metr do  M. Kacprzaka który plasowanym strzałem po ziemi umieścił piłkę w bramce Gości.

Zawodnicy Płomienia w pierwszej połowie nie mieli klarownych sytuacji do zdobycia bramki poza kilkoma rzutami rożnymi z których nie było zagrożenia naszej bramki.

Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 2:0 dla Maratonu i wszystko szło zgodnie z planem.

Na drugą część meczu zawodnicy z Maratonu chyba nie wyszli... Myślami byli już po meczu !!! Za co należy ich zganić !!!

Płomień od razu ruszył na bramkę Damiana Brzęczka i już w 48 min zdobyli bramkę kontaktową.

Stracona bramka nie podziałała na Maraton dalej gra się nie układała , a na chodzonego meczu się nie wygra!!!

Po krótko rozegranym rzucie rożnym Płomień zdobył wyrównującą bramkę .Obrona naszej drużyny dała się zaskoczyć. Była 66 minuta meczu i zrobiło się nerwowo.

Dopiero druga stracona bramka obudziła Maraton i chłopaki zaczęli grać !!

Płomień jeszcze mógł wyjść na prowadzenie ale piłka trafiła w słupek.

Nasza drużyna zaczęła stwarzać sytuacje , ale nie potrafiła zdobyć bramki.

Najlepszą miał Przemek Zachwyc gdzie sytuacyjnym strzałem z 35 metrów nie trafił do opuszczonej bramki Gości.

Dopiero w 84 min po strzale Marina Kacprzaka wychodzimy na prowadzenie. " Kiko " zalicza hat-tricka w meczu.

Chwilę później po indywidualnej akcji z prawej strony i strzale z prawie zerowego kąta bramkę zdobył Kamil Koszczyk . 86 minuta meczu.

Maraton wygrał z Płomieniem 4 : 2