Buttony

Aktualności

WYSOKA WYGRANA NAD ORŁAMI Z KUSIĄT...

• autor: *AdministratoR*, 2017-04-09 17:51

W OSTATNIM MECZU KONTROLNYM MARATON WALEŃCZÓW POKONAŁ  ORŁY KUSIĘTA  6 : 2  (0:1)

W niedziele 9 kwietnia o godz 11.00   Maraton podejmował zespół z drugiej grupy B klasy Orły Kusięta.

Od początku spotkania zarysowała się znaczna przewaga drużyna z Waleńczowa. Widoczna była dominacja w posiadaniu piłki, gra toczyła się głównie na połowie rywala oraz liczba stworzonych sytuacji pod bramką Gości była ogromna, niestety zawodziło to co najważniejsze "SKUTECZNOŚĆ" . Swoich szans na zdobycie bramki nie wykorzystali m.in  : Kacprzak, Zachwyc , Szleper oraz Sośniak.

Goście jedyne zagrożenie stworzyli po rzucie rożnym po którym zdobyli bramkę oraz po stałym fragmencie gry który wykonywali na wprost bramki D. Kotowicz z 18-stu metrów.

Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0:1

Na drugą połowę zawodnicy Maratonu wyszli jeszcze bardziej zmotywowani do gry oraz odwrócenia losów meczu.

Atakowali raz za razem bramkę Gości .

Po kilku minutach bo w 51 min do wyrównania doprowadził Przemysław Zachwyc strzałem lewą noga z 10 metrów po rzucie rożnym.

Dobrą zmianę dał Drosik Adam który wszedł od początku drugiej połowy i wniósł sporo ożywienia w grę Maratonu.

Drugą bramkę zdobył strzałem głową Marcin Kacprzak. Lobem z około 10 metrów umieścił piłkę w siatce , była to 60 minuta.

Na 3:1 podwyższył po akcji lewą stroną wspomniany wcześniej Adam Drosik.

Po chwili drużyna Orłów zdobyła bramkę kontaktową z rzutu karnego. 3:2.

Zawodnicy z Waleńczowa stwarzali kolejne sytuacje pod bramka rywali. Co skutkowało kolejnymi bramkami , zdobył ja siedemnastoletni Cyprian Koszczyk wykorzystując niefrasobliwość obrońców.

Kolejnego gola a swojego drugiego w tym meczu zdobył A.Drosik  naciskając na obrońce który popełnia błąd przed polem karnym i Adam umieszcza piłkę w siatce.

W samej końcówce spotkania rywali dobił Mateusz Sośniak strzałem po ziemi z około 14 metrów.

W drużynie Gości wyróżniali się dwaj zawodnicy...środkowy pomocnik który był kreatorem akcji swojej drużyny oraz środkowy obrońca.